Fototapeta w salonie

przez | 17 kwietnia 2019

Salon to miejsce, które potrzebuje dekoracji, która nie będzie przeszkadzała w normalnym, codziennym użytkowaniu pomieszczenia. Takie warunki spełnia doskonale dekoracja ścienna, w tym także fototapety i obrazy drukowane na zamówienie. Fototapety drukowane w pojedynczym egzemplarzu są konfigurowane przesz zamawiającego, a więc mogą oddawać jego zainteresowania. Z takich możliwości chętnie korzystają wszelkiego rodzaju pasjonaci, kolekcjonerzy i inni zainteresowani konkretna tematyką.

konie

Do takich pasjonatów należą koniarze, którzy wybierając fototapetę bardzo chętnie korzystają z motywów z końmi. Zazwyczaj są to motywy dynamiczne, konie w galopie prezentują się naprawdę wspaniale, a tabun koni pędzących przez pastwisko to wspaniały widok. Konie lub grupa koni spokojnie stojąca lub pasąca się to także piękny widok. Jeśli chodzi o motywy na fototapety z końmi to wybór jest bardzo duży. Konie różnej maści, w różnej konfiguracji, bardziej lub mniej dynamiczne, pojedyncze lub w grupie, w świetle zachodzącego słońca, w czasie burzy itd. To tematyka tak szeroka, że każdy miłośnik koni znajdzie jakiś motyw na własna fototapetę.

Kto wie, czy nie większy wybór motywów na fototapetę jest w branży samochodowej . Mamy przecież tyle marek samochodowych, tyle rodzajów samochodów, a sport samochodowy to tak szeroka dziedzina, że można ja potraktować osobno: Formuła 1, F3, rajdy samochodowe, różne klasy wyścigów samochodowych. Piękne dynamiczne zdjęcia z zawodów sportowych to motyw dla miłośnika motoryzacji. Samochody na fototapetę to nie tylko auta osobowe. Często znacznie ciekawsze są ciężarówki, w tym duże zestawy do transportu dalekiego, popularnie, chociaż nieprawidłowo nazywane TIRami. A przecież oprócz wyścigów, czy rajdów samochodowych, stylizowanych zdjęć samochodów osobowych i supersamochodów są jeszcze piękne zdjęcia samochodów w ruchu ulicznym. Żółte amerykańskie taksówki, czerwone londyńskie autobusy piętrowe, czy stylowe taksówki to wspaniałe tematy na fototapety. No i oczywiście temat raczej do pokoju młodzieżowego, czyli samochody i dziewczyny.